Sukcesy młodzieżowe

Swój mecz wygrały także nasze młodziczki młodsze. Tym razem pokonały na wyjeĽdzie zespół Olimpu Rawicz 79:43. Podopieczne trenera Marka Lebiedzińskiego zaczęły ospale i przegrały pierwsz± kwartę 26:15, ale potem grały już koncertowo. W drugiej kwarcie zdeklasowały rywalki 25:1, a trzy ostatnie kwarty wygrały 63:17. Punkty zdobywały: Weronika B±k 32, Agnieszka Michałowska 21, Weronika Żukowska 14, Maja Szukalska 4, Alicja Jankowiak 4, Zosia Bilińska 4, Natalia Pilarczyk i Ania Zielińska.

Fantastyczne zwycięstwo odniosły również kadetki UKS Lider Swarzędz, które wspaniale zakończyły koszykarski weekend. W poniedziałek sprawiły wielk± sensację i pokonały na hali SCSiR zespół INEA AZS Poznań 67:58. Trzeba dodać, że AZS jest jednym z kandydatów do awansu do rozgrywek centralnych, a w pierwszym meczu w Poznaniu pokonał nas 79:42. Tym razem nasze dziewczyny zagrały z ogromn± wol± walki i ambicj±. Walczyły o każd± piłkę i nie poddawały się mimi tego, że przez 3 kwarty przegrywały z utytułowanym zespołem z Poznania. W czwartek kwarcie zagrały koncertowo i ostatnie 10 minut wygrały 25:9. Na pochwałę zasłużył cały zespół, a szczególnie Nicole Przybył, która fantastycznie pokryła najlepsz± zawodniczkę AZSu i jednocze¶nie najlepszego strzelca rozgrywek Aleksandrę Zięmborsk±. Punkty w tym meczu zdobywały Kucharska 24, Idziak 20, Dankowska 16, Pawlak 6, Przybył 1, Wilkanowska, Turek, Drobnik.