Grały młode Liderki

Dwumecz z Tęcz± Leszno rozegrały młode swarzędzkie koszykarki. W niedzielę na hali w Zalasewie młodziczki młodsze i kadetki grały z dwoma najlepszymi zespołami w swoich kategoriach wiekowych. Obydwa leszczyńskie zespoły nie przegrały jeszcze żadnego spotkania w sezonie i koszykarki Lidera czekała trudna przeprawa. Pierwszy mecz rozegrały kadetki, po bardzo dobrej grze uległy tylko 61:72. Liderki nie mogły sobie poradzić z najwyższ± w Tęczy reprezentantk± Polski Martyn± Kowalsk±. Punkty w tym meczu zdobywały: Wiktoria Flaszak 18, Kaja Drobnik 17, Sandra Soszyńska 8, Oliwia Flaszak 7, Zosia Bilińska 5, Martyna Urbaniak 4, Agnieszka Michałowska 2. Po nich mecz rozegrały młodziczki młodsze, które chciały zrehabilitować się za ponad stu-punktow± porażkę z Leszna. Podopieczne Anny Talarczyk uległy 36:87, ale pozostawiły po sobie dobre wrażenie. Punkty zdobywały: Malina Piasecka 11, Marta Kasołka 10, Aleksandra Szuba 5, Laura Jackowska 4, Aleksandra Czosnowska 2, Oliwia Wieżewska 2, Julia Stachowiak 2, Aleksandra Kimmel, Weronika Socha, Agnieszka Betka, Klaudia Szukalska, Natalia Derda. Po tych meczach odbył się niezwykle widowiskowy i długo oczekiwany mecz Mamy kontra Córki. 15 mam naszych zawodniczek rozegrało trzeci tradycyjny mecz ze swoimi trenuj±cymi córkami. Po rozegraniu 10 czę¶ci na tablicy widniał polubowny remis 48:48, ale nie o wynik tu chodziło tylko o dobr± zabawę. Mężowie dopingowali swoje żony i córki, nie wiedz±c komu bardziej kibicować. Nie brakowało przy tym efektownych akcji zarówno ze strony małych Liderek jak i ich mam.

2016-03-06