Z Jeleniej Góry z tarczą!

Niezmiernie cenne zwycięstwo odniosły w minioną niedzielę koszykarki Lidera Swarzędz, które pokonały KS Wichoś 67:51. Mają na uwadze wpadkę w poprzedniej kolejce ze Stalą Brzeg oraz ubiegłoroczną porażkę w dramatycznych okolicznościach w Jeleniej Górze, Liderki trochę obawiały się meczu z Wichosiem, który u siebie prezentuje się o wiele lepiej niż na wyjazdach. Trener Anna Talarczyk bardzo dobrze przygotowała zespół do meczu i już w pierwszej kwarcie Liderki narzuciły swój styl gry. Lider zaczął piątką: Dedio, Gurzęda, Rzeszutek, Tudryn i Urbaniak. Po 10 minutach swarzędzanki prowadziły 21:12. Druga kwarta to systematyczne powiększanie przewagi. W szczytowym momencie osiągnęła ona 25 punktów. W końcówce trener Talarczyk dała pograć wszystkim zawodniczkom i ostatecznie liderki zwyciężyły 16 punktami. Punkty w tym meczu zdobywały: Gurzęda 16, Urbaniak 13, Dedio 12, Adamczak 11, Tudryn 9, Rutkowska 4, Iwanowicz 2, Flaszak O., Flaszak W., Rzeszutek, Babij. Jedna wygrana w dwóch ostatnich meczach zapewni Liderkom zwycięstwo w drugiej lidze. Zapraszamy w niedzielę 19 marca na godzinę 17:00 na ostatni mecz ligowy w tym sezonie, w którym Lider podejmować będzie Maximus Kąty Wrocławskie. Zapraszamy wszystkich kibiców na ligowe pożegnanie ? liczymy na wsparcie, które pozwoli nam wygrać 2 ligę!!!