Koszykarski weekend

Zwycięstwo i dwie porażki zaliczyły dzisiaj młode Liderki w rozgranych spotkaniach .O 11:00 w Osiecznej podopieczne trener Anny Talarczyk grał z miejscowymi Iskrami i niestety uległy 53:58. O porażce zadecydowała przespana pierwsza połowa 23:39, na dogonienie przeciwniczek zabrakło czasu. Punkty zdobywały: Agata Krzywińska 20, Marta Kasołka 14, Oliwia Wieżewska 8, Dominika Rubach 8, Klaudia Szukalska 2, Ola Żukowska 1, Weronika Socha, Ola Czosnowska i Agnieszka Betka. W Kraszewicach odbywał się dwumecz w kategorii U14K i U13K pomiędzy Platy Basket a Liderem. W pierwszym meczu podopieczne Magdaleny Dedio wygrały 71:31, a wynik był już ustalony do przerwy 40:7. Liderki 2004 odniosły czwarte zwycięstwo w czwartym meczu, a punkty zdobywały: Turek 14, Piasecka 13, Kaczmarek 8, Sznajder 7, Darmosz 6, Gibki 6, Przespolewska 5, Szuba 4, Fedan 4, Szcze¶niak 2, Nowak 2, Adamczak. W drugim mecz młodziczki młodsze po walce uległy 40:45. Cieszy dobra postawa zespołu, w którym większo¶ć zawodniczek jest rok młodsza. Punkty zdobywały: Szuba 17, Walaszek 8, Janas 4, Kubiak 4, Janicka 3, Maj 2, Gibki 2, Dutkiewicz, Przespolewska, Tujdowska, Chrzanowska.