Trzecie zwycięstwo Młodziczek Młodszych

Zespół koszykarek rocznika 2001/2002 UKS Lider Swarzędz odniósł trzecie ligowe zwycięstwo w rozgrywkach Ligi Młodziczek Młodszych WZKosz. Zespół z nowym trenerem Markiem Lebiedzińskim, który trenuje dziewczęta od wrze¶nia, zrobił duży postęp i zwyciężył już w połowie rozegranych spotkań. Tym razem w sobotnie przedpołudnie pokonał drużynę MKS MOS Konin 58:41. O zwycięstwie zadecydowała czwarta kwarta, w której nasze podopieczne zdemolowały rywalki 24:8. Punkty w tym meczu zdobywały: B±k 24, Jankowiak 8, Bilińska 7, Żukowska 6, Szukalska 5, Michałowska 4, Piwecka 4, Sikora, Zielińska. Na duże słowa uznania zasłużyła Ania Zielińska, która ze względów regulaminowych musiał grać cał± drug± kwartę mimo skręconej kostki.