Wybierz ligę: 1 Liga Kobiet | 2 Liga Kobiet | Kadetki U16K | Kadetki B | Młodziczki Starsze U14K | Młodziczki Młodsze U13K | Młodzicy Młodsi U13K| Liga Żaków U12K | Liga Skrzatów U11K | Towarzyskie

Kadetki B:

15.10 18:00 SCSiR

KLKB: UKS Lider Swarzędz-MUKS Poznań 51:43

21.10 12:00 SCSiR

KLKB: UKS Lider II Swarzędz-UKKS Iskry Osieczna

04.11 11:00

KLKB: UKKS Iskry Osieczna-UKS Lider Swarzędz

05.11 10:00 SCSiR

KLKB: UKS Lider II Swarzędz-UKS Basket Ostrów Wlkp.

16.11 14:00 SCSiR

KLKB: UKS Lider Swarzędz-UKS Basket Ostrów Wlkp.

26.11 13:30 GnieĽnieńska 7

KLKB: UKS Delfin Kłecko-UKS Lider Swarzędz

01.12 17:15 Zalasewo

KLKB: UKS Lider II Swarzędz-UKS Delfin Kłecko

02.12 13:00 SCSiR

KLKB: UKS Lider Swarzędz-UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.

05.12 14:00 SCSiR

KLKB: UKS Lider II Swarzędz-UKS Lider Swarzędz

13.01 14:00 SCSiR

KLKB: UKS Lider II Swarzędz-ENEA AZS Poznań

18.01 16:30

KLKB: ENEA AZS Poznań-UKS Lider Swarzędz

20.01 11:00 SCSiR

KLKB: UKS Lider Swarzędz-MKS MOS Konin

21.01 11:00 Dworcowa

KLKB: MKS MOS Konin-UKS Lider II Swarzędz

28.01 10:00 SCSiR

KLKB: UKS Lider II Swarzędz-MKS Tęcza Leszno

03.02 10:00 SCSiR

KLKB: UKS Lider II Swarzędz-MUKS Poznań

03.02 12:00 SCSiR

KLKB: UKS Lider Swarzędz-MKS Tęcza Leszno

03.03 11:00

KLKB: MUKS Poznań-UKS Lider Swarzędz

03.03 11:00

KLKB: UKKS Iskry Osieczna-UKS Lider II Swarzędz

10.03 11:00

KLKB: UKS Basket Ostrów Wlkp.-UKS Lider II Swarzędz

17.03 11:00

KLKB: UKS Basket Ostrów Wlkp.-UKS Lider Swarzędz

18.03 10:00

KLKB: UKS Delfin Kłecko-UKS Lider II Swarzędz

24.03 10:00 SCSiR

KLKB: UKS Lider Swarzędz-UKS Delfin Kłecko

24.03 14:00 SCSiR

KLKB: UKS Lider II Swarzędz-UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.

25.03 14:00 Tuwima 12

KLKB: UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.-UKS Lider II Swarzędz

08.04 11:00

KLKB: MUKS Poznań-UKS Lider II Swarzędz

08.04 14:00 Tuwima 12

KLKB: UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.-UKS Lider Swarzędz

14.04 12:00 SCSiR

KLKB: UKS Lider Swarzędz-UKS Lider II Swarzędz

22.04 11:00 SCSiR

KLKB: UKS Lider Swarzędz-UKKS Iskry Osieczna

28.04

KLKB: MKS Tęcza Leszno-UKS Lider Swarzędz

12.05 12:00

KLKB: ENEA AZS Poznań-UKS Lider II Swarzędz

19.05 10:00 SCSiR

KLKB: UKS Lider Swarzędz-ENEA AZS Poznań

19.05 12:00 SCSiR

KLKB: UKS Lider II Swarzędz-MKS MOS Konin

26.05 11:00 Dworcowa

KLKB: MKS MOS Konin-UKS Lider Swarzędz

26.05

KLKB: MKS Tęcza Leszno-UKS Lider II Swarzędz

Wspierają nas:
UMiG Swarzędz Pak Serwis Red Fitness Parcel Winterwarm Optyk Przybylscy Diagnosis