Sukces kadetów w ostatnim meczu ligowym

Kadeci rocznika 1997 podejmowali w swoim ostatnim meczu ligowym w sezonie zespół Open Basket Pleszew, który zajmuje czwarte miejsce w tabeli tuż za faworytami rozgrywek. Chłopcy byli strasznie zmobilizowani, żeby zakończyć sezon miłym akcentem. Pierwsza kwarta to słabszy okres naszej gry i przegrywali¶my 10:13. Za to druga kwarta należała do Lidera, dobra obrona pozwoliła wypracować o¶miopunktow± przewagę. Pierwsz± połowę zakończył celnym rzutem za 3 punkty z dziewięciu metrów równo z syren± Mateusz Madanowski. W III kwarcie powiększyli¶my przewagę, ale zawodnicy z Pleszewa zaczęli mozolnie odrabiać straty. W nasze poczynania wkradła się nerwowo¶ć i pod koniec meczu Pleszew nawet obj±ł jednopunktowe prowadzenie. Niestety kolejny raz kiepsko egzekwowali¶my rzuty wolne. Szczę¶liwie w końcówce przechylili¶my szalę zwycięstwa na nasz± stronę. Ostatecznie wygrali¶my 58:55, a celny rzut rozpaczy Pleszewa został oddany już po zakończeniu spotkania. Licznie zgromadzeni kibice przeżyli hu¶tawkę nastrojów z happy-endem. Punkty w tym meczu zdobywali: Madanowski 20, Nawrot 14, Kaczmarek 12, Andrzejewski 7, Stanisławski 5, B±czyk, Michałek i Włodarczak 0