Znamy już ligowych rywali naszych zespołów młodzieżowych.

Poznaliśmy rywali naszych zespołów lidze Kadetów B i Młodziczek Starszych. Obydwa nasze zespoły czeka 18 meczów ligowych. Start 15 października.

Chłopcy rozpoczną sezon 15 października o 11:00 w Gim 3 na os. Czwartaków podejmując Pyrę Poznań.
Pozostali rywale to: Kasprowiczanka Ostrów, Rawia Rawicz, MKS MOS Konin, ZS Wielichowo, MKS Września, Gimnazjum Tarnowo Podgórne, Basket Team Opalenica i Open Basket Pleszew.

Dziewczynki rozpoczną 16 października również u siebie meczem z Tęczą Leszno, która została zwycięzcą ligi w poprzednim sezonie. Pozostałe rywalki to: Venus Jędrzejewo, Lwy Lwówek, MKS MOS Konin, MUKS Poznań, Kasprowiczanka Ostrów, Inea AZS UKS 65 Poznań, Olimp Rawicz i Dziesiątka Leszno.

Pobierz terminarze:
Kadetów B