VIII Kolejka rozgrywek m這dzie穎wych

Niestety w VIII kolejce rozgrywek dozna造 zar闚no m這dziczki starsze jak i kadeci B naszego klubu. M這dziczki uleg造 niespodziewanie Olimpowi Rawicz 56:61, kt鏎y na ten mecz wzmocni si zawodniczk kady wielkopolski, kt鏎a na codzie gra w lidze Kadetek. Punkty dla naszego zespo逝 zdobywa造: Dankowska 19, Kaczmarek 16, Idziak 9, Kucharska 6, G鏎na, Wilkanowska i Naskr皻ska Magda po 2.

Ch這pcy rocznika 1997 ulegli u siebie faworyzowanemu zespo這wi Basket Team Opalenica 50:103. Punkty w tym meczu zdobywali: Nawrot 19, Madanowski 17, B帷zyk 6, Andrzejewski i Stanis豉wski po 4. Ch這pcy niestety grali prztrzebieni chorobami i kontuzjami a jeszcze dodatkowo z豉mania r瘯i dozna Krzysztof Andrzejewski.

2011-12-11

powr鏒

UMiG Swarzdz Pak Serwis Red Fitness Parcel Winterwarm Optyk Przybylscy Diagnosis