Red Fitness

Zapraszamy na zajęcia, które pozytywnie wpłyną na Twoje zdrowie, psychikę i samopoczucie. Dzięki nim i panującej u nas atmosferze odstresujesz się, nabierzesz dystansu i sił na zmagania z wyzwaniami kolejnego dnia.

Klub ?RED FITNESS? swoją ofertę kieruje do osób pragnących aktywnie spędzić czas, w miłej atmosferze poprawić kondycję, zadbać o sylwetkę i lepiej się poczuć.

Oferujemy najlepszy sprzęt, jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami ze świata fitness, zapewniamy profesjonalną opiekę i pozytywne wsparcie na każdym kroku ? od recepcji, poprzez zajęcia grupowe, po treningi personalne. Proponujemy nowy styl życia każdemu, kto zdecyduje się przekroczyć próg klubu.
Red Fitness w Swarzędzu zajmuje 850 m2, jego nowoczesne wnętrze ma ciepły charakter. Na parterze znajduje się recepcja połączona z przestronną strefą kawową oraz duża sala do zajęć fitness i sala Indoor Cycling. Na piętrze powstała siłownia wyposażona w nowy sprzęt Life Fitness wraz z osobną salą do Treningu Funkcjonalnego. Oferta zajęć grupowych zadowoli najbardziej wymagających. Znajdziesz coś dla siebie, gdy chcesz zrzucić zbędne kilogramy czy wzmocnić mięśnie, poczuć czystą radość przy tanecznych rytmach albo ukoić ciało i umysł po stresującym dniu. Mamy doskonałe wyposażenie oraz fachową, zawsze chętną do pomocy kadrę. Pakiet usług sportowych dopełnia strefa Spa & Wellness, gdzie nasi klienci mogą skorzystać z usług fizjoterapeutów, masaży i solarium.
Przy klubie znajdują się dwa korty tenisowe ? jesteśmy jedynym tak kompleksowym obiektem w okolicach Poznania. Klient może wybierać z wielu możliwości aktywnego spędzenia czasu. To miejsce stworzone, by zapomnieć o codziennym pędzie, stresie i po prostu zadbać o siebie. Niezależnie od tego, kim jesteś i jaki masz cel ? korzyści płynące z regularnych ćwiczeń są nie do przecenienia.
Red Fitness ciągle się rozwija, wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów.
Oferta zajęć grupowych wyróżnia się na tle konkurencyjnych klubów różnorodnością, kadra trenerska jest doskonale przygotowana. Red Fitness w Swarzędzu to idealne miejsce, by zrobić coś dla swojego zdrowia. Sprawdź sam, czekamy na Ciebie.

Nasza siedziba znajduje się na os.E.Raczyńskiego 3/50

www.red-fitness.pl/